Prodej rodinného domu, 7+1, 220 m², pozemek 2250 m², Libeř – Libeň, okr. Praha – západ

Cena
Cena info u makléřky!
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Libeř
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0504
Datum aktualizace 21.05.2020
Popis nabídky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Tereza Korbelářová, DiS.

+420 777 359 666

tereza@letshome.cz
Poloha zadaná inzerátem je část města.

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný, zajímavý dům o dispozici 7+1 a obytné ploše cca 220 m², který stojí na pozemku o výměře 2250 m², v původní zástavně obce Libeř – Libeň, v okrese Praha – západ.

Příslušenství domu dále tvoří dvě velké zděné stodoly (každá o ploše cca 250m²), které jsou aktuálně využívány majiteli nemovitosti k podnikání. Udržovaná zahrada je osázena vzrostlým živým plotem a poskytuje tak maximální soukromí pro odpočinek a relaxaci u bazénu, či grilování v útulném zahradním domku. Vjezd na pozemek je zajištěn velkými vraty. Zpevněné stání pro několik vozů před bránou.

Původně historický objekt byl postupně rekonstruován a modernizován až do nynější podoby. Před deseti lety proběhla rekonstrukce střechy, fasády, oken, koupelny, veškerých inženýrských sítí apod. Vodovod a kanalizace obecní. Vytápění zajištěno kombinovaným kotlem, plyn v obci není zaveden. Stodoly jsou napojeny na vlastní kotel a disponují vlastním sociálním zázemím.
Dům je podsklepen a disponuje pochozí půdou (možnost půdní vestavby) a terasou.

Nemovitost nabízí možnost bydlení pro náročné, spojení bydlení s podnikáním, dvougenerační bydlení, apod. Veškeré plány a informace o přípustném využití vedlejších staveb k dispozici na vyžádání u makléřky.

Obec Libeř leží ve velmi žádané lokalitě Prahy – západ. Nabízí nespočet možností na rekreaci a sportovní vyžití v nedalekých lesích a turisticky atraktivních místech Vltavského údolí atd.. Veškerá občanská vybavenost k dispozici v dynamicky se rozvíjejících přilehlých obcích Dolní Břežany, Zlatníky – Hodkovice, Jirčany, Psáry apod.. PID v místě, autem do centra Prahy 30 minut.

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Poptávkový formulář

*
captcha

C - Úsporná