Prodej domu s komerčním využití, 7+1, 1.400 m², Libeř – Libeň, okr. Praha – západ, pozemek 2250 m²

Cena
Cena cena včetně provize a právního servisu!
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Libeř
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0841
Datum aktualizace 19.08.2021
Popis nabídky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Helena Letáčková

+420 777 942 422

letackova@letshome.cz
Poloha zadaná inzerátem je část města.

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji objekt rodinného domu a přilehlých zděných stodol tvoří uzavřený celek ve tvaru U umístěný na oploceném pozemku o výměře 2.250 m2. Nemovitost je pečlivě udržována, průběhem let došlo k jejím přístavbám v obytné části (RD), výměně střešní krytiny (jak u RD, tak i stodol), výměnu oken a dveří (plastová), rekonstrukci inženýrských rozvodů. Vytápění domu je ústřední – kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem, ohřev vody je el. bojlery. Dům s aktuální dispozicí 7+1 je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, plyn v obci není zaveden. Dům disponuje dvěma sklepy – jeden, ve kterém se nachází kotel je přístupný jak z domu, tak ze dvora (a také z druhé strany je k dispozici okno pro vsyp uhlí), druhý je přístupný pouze z domu. Velmi prostorná půda je přístupná po původním dřevěném prostorném schodišti, v podkroví je další neobytná místnost a terasa. V přilehlé zděné stodole je zavedena voda, elektřina a je z části vytápěna samostatným kotlem na tuhá paliva, navíc má tato stodola prostornou půdu. Druhá zděná stodola je otevřená po krov (bez stropu) s vlastním menším sklepem přístupným ze dvora. Na zpevněný dvůr (štěrk) je možno vjet velkými vraty i kamiónem. Před domem je zpevněná plocha – zámková dlažba a prostor pro parkování 8-10 osobních vozů. Na pozemek je přístup z obecní komunikace ze dvou směrů (po celé délce (60 m) a po šířce ze severu (30 m)), proto zde mohou vzniknout další parkovací místa a obytnou i komerční část tak rozdělit na několik sekcí.

Dle územního plánu nelze realizovat bytovou výstavbu! Objekt je možné využít pro administrativu, skaldy, služby, nerušící výrobu, občanskou vybavenost, např. sídlo společnosti (kanceláře s možností ubytování zaměstnanců/zákazníků), skladovací prostory (e-shop s výdejnou, kanceláří i ubytováním, sklad), showroom (velký prostor na prezentaci výrobků), objekt pro služby nebo s nerušící výrobou (s možností ubytování, skladování, parkování), objekt pro kulturu, vzdělání (s možností ubytování, stravování apod.), penzion s možností pořádání různých akcí.

Veškerá občanská vybavenost k dispozici v dynamicky se rozvíjejících přilehlých obcích Dolní Břežany, Zlatníky – Hodkovice, Jirčany, Psáry apod. PID v místě, autem do centra Prahy 30 minut.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Poptávkový formulář

*
captcha

G - Mimořádně nehospodárná
78/2013 Sb.