Prodej komerční nemovitosti/ubytování 2+1, 70 m2, Josefova Huť, Pavlovice nad Mží, zahrada 553 m2

Cena
Cena objektu: 1 890 000
Poznámka cena včetně provize a právního servisu!
Lokalita
Okres Tachov
Obec Planá
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0628
Datum aktualizace 23.12.2020
Popis nabídky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Tereza Korbelářová, DiS.

+420 777 359 666

tereza@letshome.cz
Poloha zadaná inzerátem je obec.

Popis nabídky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nemovitost vhodnou pro komerční využití o dispozici 2+1, obytné ploše 70 m2 a celkové užitné ploše 170 m2, která se nachází na udržovaném pozemku o výměře 553 m2, v údolí osady Josefova Huť, v okrese Tachov.

Nemovitost je vhodná na krátkodobé ubytování. Příslušenství stavby dále tvoří garáž s dílnou (možnost přestavby na letní kuchyň, další obytné místnosti apod.), uhelna a zemní sklep.

Nemovitost nabízí dvě ložnice, kuchyň, koupelnu, záchod, chodbu, komoru a pochozí půdu. Vytápění zajištěno kotlem na tuhá paliva – ústřední topení, vodovod přívodem ze studny, kanalizace obecní.

Lokalita poskytuje dokonalý úkryt v údolí meandrovité řeky Mže. Pouhá cesta do údolí Vás obdaří krásným zážitkem z okolní divoké přírody. Dostupnost autem, vlakem (zastávka Pavlovice leží na trase Praha – Cheb), na kole, či kánoí. V osadě se nachází vyhlášená trampská hospůdka „Bufet za řekou“, která v letních měsících pořádá pravidelné country večery. Turisticky vyhledávaná lokalita!

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Poptávkový formulář

*
captcha

G - Mimořádně nehospodárná
78/2013 Sb.