Prodej rekreační chaty, 50 m2, Pašinka, okres Kolín, pozemek 474 m2

Cena
Cena objektu: 1 299 000
Poznámka cena včetně provize a právního servisu!
Lokalita
Okres Kolín
Obec Pašinka
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0686
Datum aktualizace 16.01.2021
Popis nabídky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Tereza Korbelářová, DiS.

+420 777 359 666

tereza@letshome.cz
Poloha zadaná inzerátem je obec.

Popis nabídky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu o třech obytných místnostech a obytné ploše cca 50 m2, která se nachází na jižně orientované, svažité parcele o rozloze 474 m2, v údolí Polepského potoka, v chatové osadě Pašinka, okres Kolín.

Nemovitost byla využívána pouze v letní sezóně. Po úpravách možno využívat i celoročně. Na pozemku vlastní studna, voda zatím není do objektu zavedena. Kanalizace zajištěna jímkou, vlastní elektroměrný pilíř. Objekt stojí na vlastním oploceném pozemku.

Chata je ve všech patrech propojená schodištěm. Vstup zajištěn dvěma vchody. Hlavní vchod vede do kuchyně a dále pak schody do podkrovní ložnice. V přízemí se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Lokalita je vyhlášena krásnou přírodou a nachází se zde mnohé turistické cíle. Údolím vede Naučná stezka, která je přístupná pěším i cyklistům. Stezka seznamuje s flórou, faunou, geologickými a přírodními poměry území. Vedle vysokých skalních stěn a převisů (využívaných i pro sportovní lezení), jsou mokřadní olšiny s malými tůněmi, několik rybníčků, slunné stráně i zbytky stepí. Nedaleko Berkovy skály najdeme i 4 metrový vodopád. Na břehu u rybníka Červeného , v bývalé přírodní rezervaci Granátnice roste přeslička největší. Na celém území se nachází řada ohrožených druhů rostlin a živočichů.

Veškerá občanská vybavenost v blízkém Kolíně. Do centra Prahy 60 minut autem. Dostupné i vlakem a autobusem.

Poptávkový formulář

*
captcha

G - Mimořádně nehospodárná
264/2020 Sb.