Prodej rodinného domu, 7+1, 1.400 m², Libeř – Libeň, okr. Praha – západ, pozemek 2.250 m²

Cena
Cena cena včetně provize a právního servisu!
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Libeř
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0840
Datum aktualizace 19.08.2021
Popis nabídky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Helena Letáčková

+420 777 942 422

letackova@letshome.cz
Poloha zadaná inzerátem je část města.

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji velmi prostorný podsklepený rodinný dům s velkými zděnými stodolami s celkovou užitnou plochou přesahující 1.400 m². Rodinný dům a přiléhající stodoly tvoří uzavřený celek do tvaru písmene U umístěný na pozemku o výměře 2.250 m², který tvoří manipulační plochu/dvůr, parkovací stání, pěknou udržovanou zahradu a zázemí (prostorný zahradní domek s venkovním krbem a grilem). Dům o dispozici 7+1 má obytnou plochu cca 220 m² a nachází se v původní zástavbě malebné obce Libeř – Libeň, v okrese Praha – západ.
Dům byl postupně rekonstruován a modernizován, před deseti lety proběhla rekonstrukce střechy, fasády, oken, kuchyně, koupelny, inženýrských sítí. Dům je podsklepen a disponuje velmi prostornou půdou (možnost půdní vestavby) a terasou. Vytápění domu je zajištěno kombinovaným kotlem elektřina/tuhá paliva, plyn v obci není zaveden, vodovod a kanalizace je obecní. Možno opětně zbudovat studnu.
Přilehlá stodola je částečně vytápěná vlastním kotlem na tuhá paliva s vlastním sociálním zázemím.
Udržovaná okrasná zahrada je osázena vzrostlým živým plotem a poskytuje tak maximální soukromí pro odpočinek a relaxaci u bazénu, či grilování v útulném zahradním domku. Vjezd na pozemek je zajištěn velkými vraty. K dispozici dále zpevněné stání pro několik vozů před bránou.
Nemovitost nabízí možnost bydlení, spojení bydlení s podnikáním, dvou i tří generační bydlení, apod.
Obec Libeř leží ve velmi žádané lokalitě Prahy – západ. Nabízí nespočet možností na rekreaci a sportovní vyžití v nedalekých lesích a turisticky atraktivních místech Vltavského údolí atd. Veškerá občanská vybavenost k dispozici v dynamicky se rozvíjejících přilehlých obcích Dolní Břežany, Zlatníky – Hodkovice, Jirčany, Psáry apod. PID v místě, autem do centra Prahy 30 minut.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Poptávkový formulář

*
captcha

G - Mimořádně nehospodárná
78/2013 Sb.