Naše služby

​​

PRÁVNÍ AUDIT NEMOVITOSTI

Zkontrolujeme nemovitost z právního hlediska, aby prodej či pronájem mohl proběhnout v pořádku. Právní audit prověřuje správnost zakreslení, evidenci v katastru, věcná břemena a vůbec celkový stav nemovitosti v rámci právních vztahů. Umíme udělat i „due diligence“ – kompletní zpětné zjištění historie nemovitosti.


​​

TRŽNÍ OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Poskytujeme tržní ocenění nemovitosti, kdy pomůžeme určit prodejní cenu nemovitosti. Tržní ocenění nemovitosti slouží majitelům či zájemcům jako oficiální informativní dokument určený pro projednání o koupi. Je také důležitý pro banky, které zohledňují cenu při žádosti o hypotéku. Liší se od znaleckého posudku, který je určen pro ministerstva, soudy a finanční úřady.


​​

ZNALECKÝ POSUDEK

Zajistíme znalecký posudek, který je důležitý při jednání se státní správou, soudy a finančními úřady a má jisté náležitosti, které ho odlišují od tržního ocenění. Od této částky se odvozuje zdaňovací částka. Na rozdíl od tržní ceny se do částky nezapočítávají takové parametry, jako například přístupnost nemovitosti, její okolí apod. Jedná se o zhodnocení toho daného objektu.


​​

FINANCOVÁNÍ

Projednáme s vámi možnosti financování nemovitosti a pomůžeme se zorientovat v mechanismu plateb, půjček a splácení, které se týkají nemovitostí. Poradíme vám, jaké je pro vás nejlepší řešení.


​​

HYPOTÉKY

Poskytneme vám rozhled v hypotékách a prodiskutujeme s vámi nejlepší možnou nabídku. Pro bližší informace se můžete podívat na tento web.


​​

PRÁVNÍ SERVIS

Jsme schopni vám poskytnout právní servis týkající se převodů nemovitostí. Více informací najdete na naší stránce věnované tomuto tématu.

Pokud jste nenašli to, co jste hledali, můžete nás kontaktovat. Rádi pomůžeme.