NAŠE SLUŽBY

Všem našim klientům nabízíme VŽDY NĚCO NAVÍC!

Spokojenost našich klientů nás motivuje ke zlepšování našich služeb. Díky touze předávat dobré produkty a služby dále a díky pracně získaným zkušenostem, neustále rozšiřujeme spektrum vlastních služeb pro naše klienty: 

 • TRŽNÍ OCENĚNÍ prodeje či pronájmu nemovitosti ZDARMA (situace na realitním trhu je neustále v pohybu, my máme stále přehled!)
 • vlastní HYPOTEČNÍ CENTRUM franšíza GEPARD FINANCE (hypotéka je velký závazek, vyberte si, co Vás o nich zajímá, my o hypotékách víme vše, ZDARMA Vám pomůžeme)
 • zajištění a správa POJIŠTĚNÍ (pomůžeme Vám se zorientovat v široké nabídce pojišťoven, nastavíme rozumné pojištění, pohlídáme výročí smluv, cenové zvýhodnění, pokud nastane pojistné plnění, pomůžeme, rozumíme pojistným podmínkám)
 • VYKLÍZECÍ a stěhovací služby (potřebuje se Vaše nemovitost zbavit nepotřebných věcí, zajistíme vyklizení, likvidaci, v případě stěhování menšího bytu se postaráme o průběh celého stěhování, abychom ušetřili Váš čas, vše nechte na nás)
 • ÚKLIDOVÉ služby (pro naše klienty nabízíme jednorázový i generální úklid, případně i pravidelný úklid bytů i činžovních domů s perfektní vyvážeností cena - výkon)
 • komplexní služby ADVOKÁTA (společníkem a mentorem rodiny LET'S HOME je advokát s 15 letou praxí, potřebujete vyřešit či poradit i v jiné záležitosti, víme o tom nejlepším a za rozumnou cenu)
 • služby DAŇOVÉHO PORADCE (daně spojené s realitami, ale i jiné podnikatelské či osobní činnosti, umíme poradit)
 • SPRÁVA NEMOVITOSTÍ (pro velké i malé činžovní domy umíme kompletně zajistit: údržba, úklid, administrativa, schůze, zastupování, jednání, nastavení, účetnictví)

Budete-li potřebovat s něčím poradit, rádi vám odpovíme a vysvětlíme, jak funguje proces prodeje či pronájmu, a zařídíme vše potřebné, s vaší minimální asistencí. Stačí nás kontaktovat. Samotný proces prodeje, koupě či pronájmu je vždy individuální a naším cílem je poskytnout vám co nejpohodlnější a nejjednodušší vyřízení všech potřebných náležitostí, které se toho týkají.

Na naši nabídku nemovitostí se můžete podívat zde.

CHCI PRODAT

Není to jen reklama, ale pravda, jsme odborníci a obchodníci, což není lehké spojení. Našim klientům VŽDY NASLOUCHÁME, každý realitní příběh je jiný, proto se PŘIZPŮSOBÍME MY. Máme 15 letou zkušenost v realitách.

Pokud se rozhodnete prodat nemovitost, VŠEM NAŠIM KLIENTŮM ZDARMA NABÍZÍME:

 • TRŽNÍ OCENĚNÍ nemovitosti
 • nastavení prodeje, zjištění potřeb prodávajícího, stanovení časové osy prodeje, veškeré důležité události hlídáme za Vás (výplata hypotéky, financování, navázaný obchod)
 • PROFESIONÁLNÍ marketingové služby, nejde jen o inzerci na realitních serverech, jdeme s dobou (sociální marketing, práce v terénu vazba na lokalitu poptávajícího je silná)
 • pokud zvažujete PRODAT A KOUPIT jste na správném místě, bezpečně Vám zajistíme prodej i nákup nové nemovitosti, tento model nás neskutečně baví!

CHCI KOUPIT

Pokud se rozhodnete koupit nemovitost, rádi vám pomůžeme s výběrem, administrativou a dopředu Vám zajistíme financování.

CHCI PRONAJMOUT

Pokud se rozhodnete pronajmout nemovitost, uděláme vše pro to, aby se prostory pronajmuly co nejdříve.

Pokud se naopak rozhodnete pronajmout si nemovitost, jsme schopni vám nabídnout nemovitosti spolu s veškerým právním a administrativním servisem; prohlídky jsou samozřejmostí.

PRÁVNÍ AUDIT NEMOVITOSTI

Zkontrolujeme nemovitost z právního hlediska, aby prodej či pronájem mohl proběhnout v pořádku. Právní audit prověřuje správnost zakreslení, evidenci v katastru, věcná břemena a vůbec celkový stav nemovitosti v rámci právních vztahů. Umíme udělat i „due diligence“ – kompletní zpětné zjištění historie nemovitosti.

TRŽNÍ OCENĚNÍ NEMOVITOSTI, ZNALECKÝ POSUDEK

Poskytujeme tržní ocenění nemovitosti, kdy pomůžeme určit prodejní cenu nemovitosti i cenu pronájmu. Tržní ocenění nemovitosti slouží majitelům či zájemcům jako oficiální dokument, je také důležitý například pro dědické řízení, jednání o ceně aj. Liší se od znaleckého posudku, který je určen pro ministerstva, soudy a finanční úřady.

ZNALECKÝ POSUDEK

Zajistíme znalecký posudek, který je důležitý při jednání se státní správou, soudy a finančními úřady a má jisté náležitosti, které ho odlišují od tržního ocenění. Na rozdíl od tržní ceny se do částky nezapočítávají takové parametry, jako například přístupnost nemovitosti, její okolí apod.

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

Průkaz energetické náročnosti budov neboli energetický štítek určuje, jaké má nemovitost provozní náklady. Běžně můžete na energetický štítek narazit na elektrických spotřebičích - štítek sděluje, jakou mají spotřebu elektrické energie, a tedy nakolik jsou úsporné. Energetický štítek tak potenciálním nájemcům nebo budoucím majitelům nemovitosti prozradí, nakolik finančně náročné bude bydlení z hlediska spotřeby elektrické energie.

Energetický štítek je třeba doložit při prodeji nebo pronájmu budovy, bytového domu nebo samostatného bytu a musí být povinně uveden při prodeji ve všech informačních a reklamních materiálech a to i při pronájmu.

Pro naše klienty rádi energetický štítek zařídíme.

FINANCOVÁNÍ

ZDARMA s Vámi projednáme možnosti financování nemovitosti a pomůžeme se zorientovat v mechanismu plateb, půjček a splácení, které se týkají nemovitostí. Poradíme Vám, jaké je pro vás nejlepší řešení.

TYPY ÚVĚRŮ/PŮJČEK:

 • hypoteční úvěr - účelový, neúčelový
 • úvěr ze stavebního spoření
 • spotřebitelský úvěr
 • podnikatelský úvěr, aj.

HYPOTÉKY

Poskytneme Vám rozhled v hypotékách a prodiskutujeme s Vámi nejlepší možnou nabídku.

Nejlepší hypotéka na trhu. Už jste to někde slyšeli? My Vám dokážeme, že to jde. Naše HYPOTEČNÍ CENTRUM pod vedením jednatelky Ing. Heleny Letáčkové Vám pomůže zařídit hypotéku na míru. Vzhledem k naší certifikované franšíze GEPARD FINANCE s orientací v oblasti hypoték jsme Vám schopni nabídnout nejen ZDARMA konzultaci v oblasti hypotečních úvěrů, abyste lépe porozuměli problematice, ale také různá zvýhodnění.

CO JE HYPOTÉKA

Hypotékou je spotřebitelský úvěr poskytnutý bankou, který je zaručen zástavním právem k nemovitosti. To znamená, že si půjčíte od banky peněžní částku a ručit budete nemovitostí. Hypoteční úvěr je buď účelový, nebo neúčelový. Účelový znamená, že spotřebitelský úvěr je určený k řešení vlastní bytové potřeby (např. koupě, rekonstrukce, výstavba, vypořádání dědictví/společného jmění manželů, refinancování aj.). Účel je nutné bance doložit. Neúčelový úvěr, kterému se také říká „bezúčelová hypotéka“, „Americká hypotéka“ nebo „Amerika“, je spotřebitelský úvěr finančních prostředků, u níž bance nedokládáte, na co si potřebujete půjčit, ale zaručíte se bance nemovitostí, stejně, jako u účelové hypotéky.

PRÁVNÍ SERVIS

Jsme schopni Vám poskytnout právní servis týkající se převodů nemovitostí.

Právní služby hrají nezastupitelnou roli v jakýchkoliv operacích týkajících se nemovitostí. Při každé transakci s nemovitostmi je třeba mít na zřeteli, že se jedná o věci značné majetkové hodnoty. Z důvodu vysoké ceny a snadné obchodovatelnosti vyžadují nemovitosti maximální právní i daňovou ochranu.

Našim klientům poskytujeme právní služby, které se týkají všech druhů transakcí souvisejících nejen s nemovitostmi a to například:

PRODEJ, DAROVÁNÍ A SMĚNY NEMOVITOSTÍ

Pro naše klienty zaručíme kompletní právní a daňové poradenství související s prodejem, darováním a směnou nemovitostí:

 • zajistíme a zkontrolujeme veškeré potřebné listiny z katastru nemovitostí
 • vypracujeme kupní, darovací a směnné smlouvy včetně návrhů na vklad práv do katastru nemovitostí
 • zprostředkujeme realizaci advokátní, notářské nebo bankovní úschovy finančních prostředků a jejich vyplacení
 • pomůžeme s veškerou související agendou, např. vypracování geometrického plánu, zpracování daňového přiznání pro účely daně z nabytí nemovitých věcí, vypracování znaleckého ocenění, apod.

SMLOUVY O PŘEVODECH BYTŮ DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ

Pro vlastníky nemovitostí (bytové družstvo, fyzická či právnická osoba), obstaráme kompletní právní i daňové poradenství související s převody bytů do osobního vlastnictví.

PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA budovy, smlouvy o převodech jednotek

Pro vlastníka budovy (bytové družstvo, SVJ, fyzická či právnická osoba), navrhneme a zajistíme zpracování prohlášení vlastníka budovy, v němž vymezíme dle požadavků bytové a nebytové jednotky i společné prostory. V případě změny prohlášení vlastníka budovy ať už výstavbou, přístavbou či nástavbou, jsme schopni přepracovat již existující prohlášení vlastníka budovy.

SMLOUVY O VÝSTAVBĚ, PŘÍSTAVBĚ A NÁSTAVBĚ

Pro vlastníka budovy či stavebníka navrhneme smlouvu o výstavbě tak, aby smlouva pokrývala veškerá rizika související s výstavbou a vznikem nových jednotek v domě.

Advokátní kancelář Mgr. Pavla Letáčka, se kterou úzce spolupracujeme, poskytuje komplexní právní služby v poměrně širokém rozsahu platného tuzemského práva, jak fyzickým tak právnickým osobám:

Bytové právo - bytové spoluvlastnictví, nájem a podnájem bytů, nebytové prostory

Právo nemovitostí - vlastnictví, držba a vydržení, spoluvlastnictví, věcná břemena a služebnosti, zástavní právo, katastr nemovitostí, smlouvy, zástavy, oceňování a úprava práv při výstavbě nemovitostí

Občanské právo – ochrana osobnosti, závazková a majetková práva, zastupování

Rodinné právo – manželství a rozvod manželství, předmanželská smlouva, vyživovací povinnosti, změna rozsahu SJM (společného jmění manželů), péče o děti, otcovství a osvojení

Dědické právo - úkony pro případ smrti, vydědění, pozůstalost a dědictví, spory o dědictví, zákonné dědictví a dluhy zůstavitele, které postihly dědice.

Zastupování – před soudy a jinými orgány

Korporátní právo – založení a změny ve společnosti, přeměny společností, likvidace společností, smlouvy s obchodními partnery, zastupování v soudních a správních řízeních

Trestní právo – trestní právo hmotné, procesní, mladistvých, náhrada škody, trestní obžaloby, zastupování při řízeních a alternativní ukončení trestných řízení

Evropské právo a strukturální fondy – aplikace evropského práva a jeho transpozice s českým právem, evropské normy a dotace z fondů EU

Správní právo – jednání mezi orgány veřejné správy a externími osobami, řešení organizace veřejné správy, zastupování účastníků, daně, žaloby a sepisování podání (vyjádření, stížností aj.)

Veřejné zakázky – poradenství v oblasti zakázek, analýza podmínek řízení, příprava nabídek, právně ošetřená dokumentace, vytvoření vhodné koncepce řešení, due diligence a trestní obhajoba v případě postihu

Pracovní právo – služby jak zaměstnavatelům, tak zaměstnancům, zařizování smluv a jiných pracovně právních dokumentů, výpovědi, hromadné propouštění, nemocenská, náhrada škody za pracovní úraz, diskriminace v práci a vyjednávání s odborovými organizacemi

Řidičské průkazy – odvolání pro přezkoumání řízení, pokuty, přestupky, dopravní nehody, odebrání řidičského průkazu nebo odtah vozidel


Pokud jste nenašli to, co jste hledali, můžete nás kontaktovat. Rádi pomůžeme.