O FIRMĚ

Společnost LET’s invest s.r.o. užívající obchodní značku LET´S HOME se zabývá zprostředkováváním prodeje a pronájmu nemovitostí. Kromě určení prodejní a tržní ceny zajišťujeme komplexní právní servis a pomáháme a zajišťujeme sjednávání hypotečních úvěrů i pojištění nemovitostí. Také mimo jiné zařídíme energetické štítky, nafocení interiérů a exteriérů nemovitosti, zprostředkujeme kvalitní designérské a jiné služby.

Naše filozofie

Nejsme mainstreamovou realitní kanceláří a neděláme obchod za každou cenu, pro nás je důležité poskytnout co nejlepší a co nejkvalitnější servis vybrané klientele. Klademe důraz na individuální přístup a požadavky našich klientů. Naše zkušenosti jsou založeny na opravdových vědomostech z oborů ekonomie/finančnictví, odhady/stavebnictví, právo nemovitých věcí a dlouholetých obchodních zkušeností. Jsme tým opravdových odborníků, kteří neplýtvají planými řečmi. Více informací najdete v sekci NAŠE SLUŽBY.

O nás

Samotná značka LET‘S HOME vznikla začátkem roku 2015. Tuto obchodní značku využívají dvě právnické osoby: LET's invest s.r.o. a LET's property s.r.o., třetí z rodiny LET'S HOME je společnost LET’s finance s.r.o., která je certifikovanou franšízou firmy GEPARD FINANCE a.s., se kterou spolupracuje.

Jednatelkou a ředitelkou LET’S HOME a franšízy GEPARD FINANCE je Ing. Helena Letáčková, která zde zajišťuje hypoteční i právní servis a přímo zodpovídá za TRŽNÍ OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ, jelikož je odhadcem z oboru oceňování nemovitých věcí. Po získání mnohaleté praxe s finančním poradenstvím, právního povědomí v oblasti obchodování s realitami a po zkušenostech s působením v prostředí realitní kanceláře se společně s manželem Mgr. Pavlem Letáčkem, advokátem rozhodla založit realitní kancelář, spolu s finančním a právním poradenstvím. Její znalosti a filozofie obchodu se opírají o čtyři pilíře: znalosti realitního obchodu, realitního práva, tržního ocenění nemovitých věcí a finančního poradenství.

Tým realitních makléřů, kteří v LET'S HOME působí, mají vynikající znalosti s obchodováním s nemovitými věci, které si neustále prohlubují a zdokonalují. Tyto znalosti a dovednosti se skládají z každodenní praxe s obchodováním s realitami, právním a investičním minimem. Nezbytné jsou také zkušenosti s jednání s úřady a ostatními odborníky z nejrůznějších oborů např. z oborů stavebnictví či geodetických pracích. Své odborné vědomosti si neustále doplňují. Každý realitní makléř si zakládá na zodpovědném přístupu, bezproblémovém průběhu celého obchodu, dodržení daného slibu a na pravidelné komunikaci s klientem. Vzhledem k tomu, že LET'S HOME klade důraz na profesionální, ale přesto osobní a lidský přístup ke klientům, mnoho klientů se na nás opětně obrací.

V kanceláři LET'S HOME také pracuje tým milých, profesionálních a naprosto nepostradatelných asistentek, které se starají o zázemí kanceláře a jsou velikou oporou všem realitním makléřům a managmentu společnosti. Každá z naších asistentek má mnohaletou praxi z call centra, protože telefonování je jejich každodenní a nezbytnou činností. Denně také zjišťují novinky v oblasti realitního trhu, aby klienti získali vždy aktuální informace. 

Dalším velkým a důležitým článkem RODINY LET'S HOME je Hypoteční centrum, které samostatně poskytujeme pod franšízovou značkou GEPARD FINANCE. Naši hypoteční makléři mají dlouholetou zkušenost s vyjednáváním v bankách, potřebnou znalost fungování jednotlivých bank i jejich scoringových systémů a dobrou orientaci na hypotečním trhu. Veškeré služby jsou pro každého klienta ZDARMA, ať to jsou: veškeré osobní konzultace - výpočet bonity klienta, výběr nejvhodnějšího produktu dle specifik a požadavků klienta, komunikace s bankou (např. vyjednání speciálních podmínek pro klienta), monitoring schvalovacího procesu v bance, doprovod do banky k podpisu úvěrových a zástavních smluv - případně vysvětlení formulací v těchto smlouvách, zajištění nezbytného pojištění, např. pojištění nemovitosti, či pomoc při zajištění splnění podmínek pro čerpání úvěrových prostředků. Také hypoteční makléři vyznávají stejnou filozofii společnosti, kdy klient je vždy na prvním místě. 

Právní servis a právní a daňové poradenství zaštiťuje společník společnosti Mgr. Pavel Letáček, advokát, který po mnohaleté praxi v realitách pomohl vybudovat realitní kancelář, která klade důraz na: vědomosti, profesionální přístup, kvalitní a nadstandartní služby klientům.

Každý kdo pracuje v LET'S HOME si zakládá na zodpovědném a profesionálním přístupu. A co víc, jsme velmi přátelský kolektiv, každý z nás si svoji práci v realitním obchodu vybral sám a tato práce nás neskutečně baví! 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat i v případě odborného poradenství, rádi odpovíme na Vaše dotazy.